İ
asansör-yürüyen merdiven-alışveriş merkezleri

Hız ve güvenlik, tutarsız bir ifade değildir

Tren istasyonları veya havalimanları gibi kalabalık toplu taşıma yerlerinde, insanlar, A noktasından B noktasına giderken rahat seyahat etmek isterler. Uzun kuyruklar ve bekleme süreleriyle rahatsız olmak istemezler. Elco için rahatlık optimal bir şekilde konumlanmış güvenli asansörler, yürüyen merdivenler ve yürüme bantları anlamına gelir.


Kullanılabilirlik

Elco ürünleri sağlamdır ve yüklü bavul arabalarını taşımaya yeterli genişliktedir. Elleriniz dolu olduğunda dahi kullanması kolay, kabartma yazıları ve geniş komut tuşları olan, yüksek teknolojiye sahip kontrol panellerine sahiptir. Nerede olursanız olun, yakındaki bir bakım ekibi ile Elco asansörünüzü, yürüyen merdiveninizi veya yürüme bantınızı her zaman çalışır ve kullanılabilir durumda tutabiliyoruz.

Kusursuz planlanmış

Elco erişim çözümleriyle, havalimanınız veya demiryolu istasyonunuz bir İsviçre saati gibi işler. Elco, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için asansörlerine ve yürüyen merdivenlerine kusursuzluğu işler. Durma ve seviyeleme doğruluğu konusunda ünlü olan asansörlerin ve yürüyen merdivenlerin kullanımı kolaydır, verimlidir, güvenlidir ve dayanıklıdır. Elco, her bireysel yolcunun ihtiyaçlarına odaklanarak, milyonlarca insanı bir yerden başka bir yere taşır.

Referanslar

Kadıköy-Kartal Metro (İstanbul)
Marmaray (İstanbul)
Tandoğan-Keçiören Metro (Ankara)
Atatürk Havalimanı (İstanbul)
ICF Antalya Havalimanı (Antalya)
Konya Gar (Konya)
Pakistan Metrobüs (Pakistan)
Haydar Aliyev International Airport (Azerbaycan)

Bize Ulaşın

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


ELCO Elevator

Serhat Mah. 1397 Sk. OSB İş Merkezi No:1/10 İvedik / Yenimahalle / Ankara

0850 304 35 26
0312 395 1 395
0312 395 83 83

0312 395 88 44
info@elco.com.tr

Ürün Kataloğu

Otel PDF

ELCO Elevator Company | Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved.