İ

HAKKIMIZDA

ELCO Elevator

ELCO Elevator Hakkında

1994 Yılında kurulan ELCO ,dünya kalite standartlarında asansör , asansör kat ve kabin kontrol panelleri, göstergeleri ve butonları üretmekte ve değişik ülkelere ihraç etmektedir.

Piyasadaki gücü ve güvenirliliği,üretim sürecindeki titizliği,satış sonrası servise verdiği önem ve müşterilerine ürettiği çözümlerden kaynaklanmaktadır.

Paslanmaz çelik buton üretiminin Türkiyede ki ilk üreticilerinden ELCO İç piyasada yarattığı imajı ve üretimden gelen güç ve tecübesini asansör montajı alanına ve yurt dışına da taşımak amacıyla ihracat pazarını genişletm hedeflemektedir. ELCO kuruluşundan bu yana yüksek teknolojiye dayalı teknik performansı tecrübesi ve imkanlarını tamamen ve sadece asansör sektörüne kanalize etmiştir.


Felsefemiz

Bizim müşterilerimiz asansör yolcuları ve asansör sanayicisidir. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek; asansör sistemlerine değer katmak, kazanmak, kazancımızı adilane bir şekilde paylaşmak ve işimizi büyütmek azmindeyiz.

Hedefimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. Dünya pazarlarında rekabet edecek kalitede gurur duyacağımız ürünlerimizle, kişisel ve organizasyonel sürekli gelişime inanıyoruz.

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


ELCO Elevator

Serhat Mah. 1397 Sk. OSB İş Merkezi No:1/10 İvedik / Yenimahalle / Ankara

0850 304 35 26
0312 395 1 395
0312 395 83 83

0312 395 88 44
info@elco.com.tr

ELCO Elevator Company | Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved.