İ

BAKIM & ARIZA SERVİSİ

Elco Elevator

Bakım & Arıza Servisi

Elco Servis ile bağlantınız ,binanız içerisinde güvenilir bir tesisin olduğu anlamına gelir. Elco Servis’in hizmetine bağlanmış olmanız , asansörleriniz ve yürüyen merdivenlerinizin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan önleyici bakım programlarını takip altında ve ayrıcalıklı almanızı sağlar.

Bakım sistemin düzenli, güvenilir ve arızaların sebeplerini azaltacak şekilde verimli çalışmasını sağlamak içindir. Asansör bakımı öncelikle güvenli kullanım için gerekmektedir. Bakım , uzun yıllar asansörün sağlıklı kullanılmasını sağlayacak ve kullanıma bağlı sorunlar, zaman içinde ömrünü dolduran malzeme yıpranmaları oluşabilecek hasarların önüne geçecektir. ELCO servis size bu hizmetini yetenekli ve deneyimi teknisyenleri aracılığı ile kesintisiz ve hızlı sunmaktadır.


İPK (Elco İlave Peryodik Kontrol)

İPK kısaca; " Elco İlave Peryodik Kontrol Proğramı " anlamına gelen bu program ile, 3 , 6 ve 12 ayda bir , bu konuda uzman teknisyenlerimiz tarafından güvenlik ve performans testlerine tabi tutulmaktadır ve kayıt altına alınmaktadır.

İPK , Asansörlerinize aylık koruyucu ve önleyici bakım programlarına ilave olarak uygulanır, size ek bir maliyeti yoktur ve Elco tarafından bakımı yapılan tüm asansörlerde uygulanır.

Bu testlerde asansörünüzün tüm güvenlik komponentlerinin fonksiyonları ve bunların çalışmasını etkileyebilecek diğer ekipmanlarının yapım yılı standartlarına göre uygun olup olmadığı incelenir, aktif ve pasif tüm güvenlik ekipmanları fonksiyonel olarak test edilerek sonuçlar analiz edilir ve yıllık kontrollere asansörlerinizi hazır tutar.

1994 yılından bu yana müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve hizmetler sunan Elco, güvenlik konusunu birinci planda tutmaya devam ediyor.


CALL CENTER – Elco Çağrı Merkezi 0850 304 35 26

1994'den bu güne asansör ve yürüyen merdiven sektörüne sunduğu ürün ve çözümlerle ülkemizde hizmetini sürdüren Elco, şimdi de tüm Türkiye'de 24 saat arayabileceğiniz yaygın ve profesyonel servis ağını tek bir çağrı numarasında topladı. Siz değerli iş ortaklarımıza, Türkiye'nin her noktasında aynı hız ve hassasiyetle servis hizmetleri sunabilmek ve memnuniyetinizi en üst seviyeye taşıyabilmek amacıyla ELCO Çağrı Merkezi'ni hayata geçirdik.

Hizmet verdiğimiz tüm asansör ve yürüyen merdivenin her birine özel sistem numarası ve karekod etiketleri yapıştırılmış olup, bu sayede her sistem ayrı ayrı ve hassasiyetle bilgisayar ortamında takip edilecektir.

Müşteri şiyetleri formunu doldurup gönderdiğinizde Mutlaka bir gizlilik içerisinde ve ELCO nun ilgili çalışanları ve en üst düzeyde yöneticilerinin ilgisini göreceksiniz

“ Bizimle konuşun , sizi mutlaka memnun edeceğiz. “

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


ELCO Elevator

Serhat Mah. 1397 Sk. OSB İş Merkezi No:1/10 İvedik / Yenimahalle / Ankara

0850 304 35 26
0312 395 1 395
0312 395 83 83

0312 395 88 44
info@elco.com.tr

ELCO Elevator Company | Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved.